Ağustos Ayı - UpToDate - Elsevier ClinicalKey Online Kullanıcı Eğitimleri

Ağustos Ayı - UpToDate - Elsevier ClinicalKey Online Kullanıcı Eğitimleri

 

Aşağıda belirtilen tarih ve saatte kütüphanemiz aracılığı ile aboneliğimizin bulunduğu Elsevier ClinicalKey ve UpToDate online kullanıcı eğitim toplantısı düzenlenecektir.

 

Aşağıda iletmiş olduğumuz linke tıklayarak oturum için kayıt oluşturabilir ve sonrasında tarafınıza iletilecek olan e-maildeki linke tıklayarak katılabilirsiniz.

 

10 Ağustos Salı

 

12.30 https://us06web.zoom.us/meeting/register/tZMuceCoqzwsHtZuo8BKzvoEmnC6INt--to0

 

UpToDate veri tabanı, 25 Uzmanlık alanında,7100’den fazla uzman doktor tarafından hazırlanan 11.800’den fazla konu içeriğine erişim sunmakta olan kanıta dayali bir klinik karar destek sistemidir.
UpToDate; sürekli güncellenen, kanıta dayalı klinik bilgilerle donatılmış ve kullanımı kolay arayüzü ile dünyanın en çok kullanılan klinik bilgi kaynakları arasında yer almaktadır. Doktorlar tarafından hastalık teşhisinde bulunulması, tedavi planı hazırlanmasi ve klinik bilgilerin hızlı ve etkin şekilde paylaşılmasına olanak verecek şekilde tasarlanmıştır

 

Elsevier yayınevine ait ''ClinicalKey'' veritabanı; doktorların sorularına  hızlı yanıt veren ve akıllı bir arama seçeneği sunan oldukça kapsamlı bir veri tabanıdır.

Elsevier'e ait Clinical Key veritabanı içinde 35 tıbbi uzmanlık alanı yer almaktadır.

Doody Core Titles E-Kitap listesi içinde yer alan Elsevier kitaplarının %95’inden fazlası ClinicalKey kapsamı içinde bulunmaktadır.

 

Bilginize sunar , iyi çalışmalar dileriz.