Açıköğretim Fakültesi Sınavları’nda Görev Almak İsteyenlerin Dikkatine

Anadolu Üniversitesi Görevli İşlemleri Sistemi

2012-2013 öğretim yılından itibaren Anadolu Üniversitesi Açık öğretim, iktisat, işletme Fakülteleri sınavlarında tüm ödemeler yasal mevzuat gereği görevlilerin IBAN'larına (Uluslararası Banka Hesap Numarası) yapılacaktır. Bu nedenle açık öğretim sınavlarında görev verilebilmesi için kendinize ait IBAN ve istenilen diğer bilgilerin 10/Temmuz/2012 tarihine kadar açık öğretim sistemine kaydının yapılması gerekmektedir.

Daha önce sınavlarımızda görev almamış iseniz veya bilgileriniz sistemimizde kayıtlı değilse öncelikle okul yönetiminize başvurarak sisteme kaydınızın yapılmasını isteyiniz. Kayıt işleminizi gerçekleştirdikten sonra aşağıdaki açıklanan adımlardan IBAN ve istenen diğer bilgilerinizin girişini yapmanız gerekmektedir. Sistemimizde IBAN'ınız kayıtlı ise kontrolünü yapınız, kayıtlı değilse bankanızdan öğrenerek sistemimize giriniz.

 İşlem adımları:

-> Açık öğretim görevli sisteminde kaydı olanlar http://sinav.anadolu.edu.tr/augis web sitesine giriş yapacaklardır. -> Sisteme ilk girişte "Yeni Üyelik" linkinden kayıt yapılmalıdır. Bu linki tıkladıktan sonra görevliden T.C. Kimlik Numarası, Doğum Tarihi ve Cep Telefon Numarası istenmektedir. İstenilen bilgilerin doğru ve kendinize ait olması gerekmektedir. Girilen cep telefonu numarasına şifreniz gönderilecektir. Sisteme giriş yaptıktan sonra şifre değiştirilebilir. -> Şifrenizi edindikten sonra T.C. Kimlik Numaranız ve şifreniz ile sisteme giriş yaparak istenen bilgiler ilgili alanlara girilmelidir. * ile belirtilen alanlar doldurulması zorunlu alanlardır.

Sisteme giriş yaptıktan sonra sol tarafta alt alta menüler bulunmaktadır. Açıklamalar doğrultusunda bu menülerde istenen bilgiler doldurulmalıdır. Lütfen karşılaştığınız hata uyarılarını dikkatlice okuyunuz. Uyarılar doğrultusunda sizden istenen bilgileri doğru ve eksiksiz giriniz. Sorularınızı aşağıdaki e-posta adresine yazabilirsiniz. Dikkat ve özeniniz için teşekkür ederiz.

e-posta: sinavbilgi@anadolu.edu.tr
İrtibat Tel: 0326 221 37 69          

 
Hatay İl Sınav Yöneticiliği