İLETİŞİM FAKÜLTESİ’NDEN BASIN İLAN KURUMU’NA ZİYARET

Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi İletişim Fakültesi Basın İlan Kurumu (BİK) Hatay Şube Müdürlüğü’ne ziyarette bulundu.

Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi İletişim Fakültesi, 04 Mart 2022 tarihinde Hatay Basın ve İlan Kurumu’nu ziyaret etti. Saat 10.00’da gerçekleştirilen ziyarete İletişim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Veysel EREN, Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölüm Başkanı Doç. Dr. Serpil KIR ELİTAŞ ve Radyo, Televizyon ve Sinema Bölüm Başkanı Doç. Dr. Türker ELİTAŞ katıldı.

Basın İlan Kurumu Hatay Şube Müdürü Halil İbrahim Parlak, resmi ilanların adil bir şekilde gazetelere dağıtılması amacıyla kurulan Basın İlan Kurumu’nun bu güne kadar fikir ve içerik farkı gözetmeksizin yürüttüğü aracılık hizmetlerinin başarıyla sürdürüldüğüne değindi. İlerleyen dönemde iki kurum arasında yapılabilecek iş birliği ve ortak projelerin planlanması ve her iki kurumda işbirliği gelişiminin sağlanması noktasında fikir alışverişinde bulunuldu.

İletişim Fakültesi olarak, fakültemizin hedefleri ve kurumlar arası yapılabilecek iş birliği projelerine yönelik çalışmaların önemine dikkat çekilmesi gerektiğini ifade eden Eren, Basın ilan kurumu ile işbirliği içerisinde olmaktan mutluluk duyacağını belirtti.

Karşılıklı yapılan taktimler sonrası ziyaret sonlandırdı.