Koç Fest, 29-30 Nisan Tarihlerinde Sürpriz İsimleri Üniversitemizle Buluşturacak 


Koç Holding ve Türkiye Üniversite Sporları Federasyonu Sağlık, Kültür, Spor Daire Başkanlığımız ile gerçekleştirilen istişareler sonucunda Üniversitemiz ile işbirliği toplantısı gerçekleştirdi. 

 


 

Türkiye Üniversite Sporları Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Müslüm Gülhan, Koç Holding Kurumsal İletişim ve Marka Koordinatörü Okyar Tuncel, Koç Fest Genel Koordinatörü Levent Mergen, Sports TV Yönetim Kurulu Üyesi Metin Görgün Rektörümüz Prof. Dr. Hasan Kaya’yı makamında ziyaret ettiler. Üniversitemiz ile Üniversite Sporları Federasyonu'nun yapacağı iş birliklerinin görüşüldüğü toplantıda üniversiteli gençleri spor, müzik ve eğlenceyle buluşturacak olan gençlik festivali kapsamında gerçekleştirilecek faaliyetler konuşuldu. 


Bu toplantı neticesinde sürpriz isimlerin konuk edileceği, renkli konser ve etkinliklerin gerçekleşeceği Koç Fest’in 29-30 Nisan tarihlerinde Üniversitemizde yapılmasına karar verildi. 


Türkiye Koç Fest Üniversite Spor Oyunları Toplantısı, günün anısına hediye takdiminin ardından toplu fotoğraf çekimiyle son buldu.